Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 636L3C032M76800
636L3C032M76800
636L3C032M76800
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 636L3C032M76800 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 636L3C032M76800
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 636L3C032M76800 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59948 pcs Podatkovni list 636 ModelFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)