Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 636L3C048M00000
636L3C048M00000
636L3C048M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 636L3C048M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 636L3C048M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela 636L3C048M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62526 pcs Podatkovni list 636 ModelFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)