Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 636L3C040M00000
636L3C040M00000
636L3C040M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 636L3C040M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 636L3C040M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 636L3C040M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 74427 pcs Podatkovni list 636 ModelFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 636 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS, TTL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 40MHz
natančen opis 40MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 25mA