Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > S41X043430JP
S41X043430JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S41X043430JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S41X043430JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0402
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela S41X043430JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3329881 pcs Podatkovni list S4x Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Serija S4x
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 43 Moč na element 63mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex
Druga imena S41X043430JPCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) natančen opis 43 Ohm ±5% 63mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Podobni izdelki
S41F1C-P05MJG0-500S Image
S41F1C-P12MCC0-450S Image
  • del #:S41R
  • Proizvajalci:NKK Switches
  • Opis:SWITCH TOGGLE 4PST 25A 125V