Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > S41X083470JP
S41X083470JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S41X083470JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S41X083470JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela S41X083470JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3972521 pcs Podatkovni list S4x Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0804
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Serija S4x
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47 Moč na element 31mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0804, Convex, Long Side Terminals
Druga imena S41X083470JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) natančen opis 47 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals