Domov > Izdelki > upori > Upor Networks, Arrays > S41X043470JP
S41X043470JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S41X043470JP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S41X043470JP
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela S41X043470JP Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4285442 pcs Podatkovni list S4x Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Serija S4x
Resistor-Ratio-Drift - Ratio Matching Resistor -
Odpornost (Ohms) 47 Moč na element 63mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex
Druga imena S41X043470JPTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) natančen opis 47 Ohm ±5% 63mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Podobni izdelki
  • del #:S41R
  • Proizvajalci:NKK Switches
  • Opis:SWITCH TOGGLE 4PST 25A 125V
  • Na zalogi:6105
S41F1C-P12MCC0-450S Image
S41T Image
  • del #:S41T
  • Proizvajalci:NKK Switches