Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMAE15SNMBK52
DAMAE15SNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMAE15SNMBK52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMAE15SNMBK52
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1374 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMAE15SNMBK52 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1374 pcs Podatkovni list DAMAE15SNMBK52
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Serija D*MA Pakiranje Bulk
Druga imena IDAMAE15SNMBK52 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A