Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMAF15P
DAMAF15P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMAF15P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMAF15P
Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 M CRIMP FLO G ZINC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5713 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMAF15P Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 M CRIMP FLO G ZINC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5713 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Serija *
Druga imena DAMAF15PPG Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Position Connector
Podobni izdelki
  • del #:DAMAF15S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Na zalogi:4433
  • del #:DAMAE26SNM
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Na zalogi:876
  • del #:DAMAF15ST
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:DSUB 15 F CRIMP FLOA G30 TIN
  • Na zalogi:4686
  • del #:DAMAF15SF0
  • Opis:DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC