Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DAMAE26PNMBK52
DAMAE26PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DAMAE26PNMBK52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DAMAE26PNMBK52
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 984 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela DAMAE26PNMBK52 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 984 pcs Podatkovni list D-Sub Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy
Napetost - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Smerno usmerjanje Signal
Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass, Gold Plated Serija MIL-DTL-24308, D*MA
RoHS Status Bulk Pitch - Connector -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Številka izdelka proizvajalca DAMAE26PNMBK52
Dolžina - navojna porcija pod glavo - Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp Opis DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM
Trenutna ocena (na stike) Cable Side (4-40) Trenutna ocena 7.5A