Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMM-13W6P
DCMM-13W6P
DCMM-13W6P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMM-13W6P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMM-13W6P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 10993 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DCMM-13W6P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 10993 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051524-0007
DCMM-13W6P-ND
DCMM13W6P
IDCMM13W6P
IDCMM13W6P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 13 (7 + 6 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)