Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMM-17W5S
DCMM-17W5S
DCMM-17W5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMM-17W5S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMM-17W5S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Dobavitelj nedefiniran / RoHS neskladen
In Stock 10085 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela DCMM-17W5S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Dobavitelj nedefiniran / RoHS neskladen
količina Na voljo 10085 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051524-0019
DCMM-17W5S-ND
DCMM17W5S
IDCMM17W5S
IDCMM17W5S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 17 (12 + 5 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)