Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > DCMM-13W6S
DCMM-13W6S
DCMM-13W6S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DCMM-13W6S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DCMM-13W6S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Status svobodnega statusa / RoHS Dobavitelj nedefiniran / RoHS neskladen
In Stock 9087 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DCMM-13W6S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Dobavitelj nedefiniran / RoHS neskladen
količina Na voljo 9087 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 8-26 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakiranje Bulk
Druga imena 051525-0003
DCMM-13W6S-ND
DCMM13W6S
IDCMM13W6S
IDCMM13W6S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 13 (7 + 6 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)