Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT07E16-23P
KPT07E16-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT07E16-23P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT07E16-23P
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1310 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPT07E16-23P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1310 pcs Podatkovni list Mil-DTL 26482 (KPT, KPSE, MS)KPT, KPSE, KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT RoHS Status Bulk
Druga imena IKPT07E16-23P
KPT07E1623P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca KPT07E16-23P
Velik premer dobavljen 16-23 Lastnosti -
Razširjen opis 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Opis CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PIN
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock