Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT07E16-26SW
KPT07E16-26SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT07E16-26SW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT07E16-26SW
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5831 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT07E16-26SW Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5831 pcs Podatkovni list Mil-DTL 26482 (KPT, KPSE, MS)KPT, KPSE, KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT RoHS Status Bulk
Druga imena IKPT07E16-26SW
KPT07E1626SW
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Številka izdelka proizvajalca KPT07E16-26SW Velik premer dobavljen 16-26
Lastnosti - Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Opis CONN RCPT 26POS W/SKT JAM NUT Trenutna ocena 7.5A