Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT07E16-26PA206
KPT07E16-26PA206
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT07E16-26PA206 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT07E16-26PA206
Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5957 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT07E16-26PA206 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5957 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 8-33
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Black Zinc
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT07E16-26PA206
KPT07E1626PA206
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Black
Podobni izdelki
  • del #:KPT07E14-5S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:1725
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPT07E16-26P
  • Proizvajalci:Cannon