Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT08B20-41P
KPT08B20-41P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT08B20-41P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT08B20-41P
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 497 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPT08B20-41P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 497 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-3
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena KPT08B2041P Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Ingress Protection - Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)