Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT08B22-55S
KPT08B22-55S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT08B22-55S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT08B22-55S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 494 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPT08B22-55S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 494 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Serija KPT Pakiranje Bulk
Druga imena IKPT08B22-55S
KPT08B2255S
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Ingress Protection - Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)