Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPT08B22-36P
KPT08B22-36P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPT08B22-36P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPT08B22-36P
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 36POS W/PIN INLINE R/A
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5022 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPT08B22-36P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 36POS W/PIN INLINE R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5022 pcs Podatkovni list Mil-DTL 26482 (KPT, KPSE, MS)KPT, KPSE, KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC
Atributi atributov - Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT RoHS Status Bulk
Druga imena IKPT08B22-36P
KPT08B2236P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 36 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Številka izdelka proizvajalca KPT08B22-36P Velik premer dobavljen 22-36
Lastnosti Strain Relief Razširjen opis 36 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Opis CONN PLUG 36POS W/PIN INLINE R/A Trenutna ocena 7.5A