Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC6E14-12SC
KPTC6E14-12SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6E14-12SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6E14-12SC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2280 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPTC6E14-12SC Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2280 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena IKPTC6E14-12SC
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel Premer spojne gredi 1.185" (30.10mm)
Vrsta kontakta Solder Cup Velikost stika 16 (4), 20 (8)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:KPTC6E14-12S
  • Proizvajalci:Cannon