Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC6E14-15S-R-F42
KPTC6E14-15S-R-F42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6E14-15S-R-F42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6E14-15S-R-F42
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela KPTC6E14-15S-R-F42 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6201 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Cobalt Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena 121659-5590
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 15 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt Premer spojne gredi 1.185" (30.10mm)