Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC6E14-15SC
KPTC6E14-15SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6E14-15SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6E14-15SC
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPTC6E14-15SC Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2338 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija KPTC
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Nickel
Premer spojne gredi 1.185" (30.10mm) Vrsta kontakta Solder Cup