Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6F20-16SDMB
KPTC6F20-16SDMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F20-16SDMB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F20-16SDMB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela KPTC6F20-16SDMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1300 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VAC, 1400VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC6F20-16P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
  • Na zalogi:5332
  • del #:KPTC6F22-21P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE