Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6F20-41SDMB
KPTC6F20-41SDMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F20-41SDMB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F20-41SDMB
Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KPTC6F20-41SDMB Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4057 pcs Podatkovni list KPT, KPSE, KPTC CatalogKPTC6F20-41SDMB
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC
Atributi atributov Environment Resistant Prekinitev Crimp
Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPTC RoHS Status Bulk
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Številka izdelka proizvajalca KPTC6F20-41SDMB
Velik premer dobavljen 20-41 Lastnosti Strain Relief
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Podobni izdelki
  • del #:KPTC6F22-36P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 36POS INLINE
  • Na zalogi:5124
 RFQ
  • del #:KPTC6F22-41S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
  • Na zalogi:5438
 RFQ
  • del #:KPTC6F22-41P
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE