Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6F20-41SFMA
KPTC6F20-41SFMA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F20-41SFMA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F20-41SFMA
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela KPTC6F20-41SFMA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1419 pcs Podatkovni list KPTC6F20-41SFMAKPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Solder Cup Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 9-35
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Green Zinc Cobalt
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena IKPTC6F20-41SFMA Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A