Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC6F22-41S
KPTC6F22-41S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F22-41S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F22-41S
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5438 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela KPTC6F22-41S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5438 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena IKPTC6F22-41S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Premer spojne gredi 1.657" (42.10mm) Vrsta kontakta Solder Cup