Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC6F22-55SD
KPTC6F22-55SD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F22-55SD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F22-55SD
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1692 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela KPTC6F22-55SD Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1692 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC CatalogKPTC6F22-55SD
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Female Sockets
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena IKPTC6F22-55SD
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Premer spojne gredi 1.657" (42.10mm)
Vrsta kontakta Solder Cup Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC6F24-61S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
  • Na zalogi:5090
  • del #:KPTC6F22-41S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
  • Na zalogi:5438