Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6F22-55PXDMB
KPTC6F22-55PXDMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F22-55PXDMB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F22-55PXDMB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1469 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela KPTC6F22-55PXDMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1469 pcs Podatkovni list KPTC6F22-55PXDMBKPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena IKPTC6F22-55PXDMB Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPTC6F22-55P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE