Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji - Ohišja > KPTC6F22-55PDN
KPTC6F22-55PDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F22-55PDN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F22-55PDN
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5767 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela KPTC6F22-55PDN Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5767 pcs Podatkovni list KPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Tip For Male Pins
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Chromate over Cadmium Serija KPTC
Pakiranje Bulk Druga imena IKPTC6F22-55PDN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Premer spojne gredi 1.657" (42.10mm) Vrsta kontakta Solder Cup
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
  • del #:KPTC6F22-55S
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
  • Na zalogi:5230
 RFQ
  • del #:KPTC6F22-55P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Na zalogi:5267
 RFQ
  • del #:KPTC6F24-61S
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE