Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > KPTC6F22-55SDMB
KPTC6F22-55SDMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KPTC6F22-55SDMB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KPTC6F22-55SDMB
Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1231 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela KPTC6F22-55SDMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1231 pcs Podatkovni list KPTC6F22-55SDMBKPT,KPSE,KPTC Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 600VAC, 850VDC
Prekinitev Crimp Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena IKPTC6F22-55SDMB Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Strain Relief
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab
Podobni izdelki
  • del #:KPTC6F22-55P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
  • Na zalogi:5267
 RFQ
 RFQ
  • del #:KPTC6F24-61P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
  • Na zalogi:5278
  • del #:KPTC6F8-2S-C
  • Opis:CONN PLUG HSNG FMALE 2POS INLINE
  • del #:KPTC6F22-55S
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
  • del #:KPTC6F22-41S
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
  • Opis:CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE