Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH003P
MDM-25SH003P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH003P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH003P
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1550 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH003P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1550 pcs Podatkovni list MDM-25SH003PMicrominiature Catalog
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena 096517-0077
IMDM-25SH003P
IMDM-25SH003P-ND
MDM25SH003P-ND
Število pozicij 25 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 1.50' (457.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -