Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH004F
MDM-25SH004F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH004F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH004F
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25 F 24" RBW FLOAT
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1378 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH004F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25 F 24" RBW FLOAT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1378 pcs Podatkovni list MDM-25SH004F Datasheet
Kategorija Cable Assemblies Serija *
natančen opis D-Sub Cable Assembly to
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH003P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE