Domov > Izdelki > Cable Assemblies > D-Sub kabli > MDM-25SH004B
MDM-25SH004B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MDM-25SH004B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MDM-25SH004B
Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 24"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1861 pcs
Product parameter
številka dela MDM-25SH004B Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 24" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1861 pcs Podatkovni list Microminiature CatalogMDM-25SH004B
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Tip D-Type, Micro-D Ščitenje -
Serija MDM Druga imena IMDM-25SH004B
MDM25SH004B
Število pozicij 25 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 2.00' (609.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Multiple
2. priključek Individual Wire Leads 1. priključek Receptacle, Female Sockets
Podobni izdelki
  • del #:MDM-25SH003P
  • Proizvajalci:Cannon
  • Opis:MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE