Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > CW02B10K00JS70
CW02B10K00JS70
CW02B10K00JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW02B10K00JS70 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW02B10K00JS70
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10K OHM 3.75W 5% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 167446 pcs
Product parameter
številka dela CW02B10K00JS70 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10K OHM 3.75W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 167446 pcs Podatkovni list CW Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±30ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) Serija CW
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 3.75W