Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > CW025CL-M
CW025CL-M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW025CL-M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW025CL-M
Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 25W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5738 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CW025CL-M Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5738 pcs Podatkovni list CW025 Dual Output-Series
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm) Serija CW025
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer 7-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 830mA, 830mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 830mA, 830mA Nadzorne funkcije Enable, Active High