Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > CW025ACL-M
CW025ACL-M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CW025ACL-M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CW025ACL-M
Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 5V +/-15V 25W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5900 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CW025ACL-M Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 5V +/-15V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5900 pcs Podatkovni list CW025 Triple-Output-Series
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.80" L x 2.40" W x 0.50" H (71.1mm x 61.0mm x 12.7mm) Serija CW025
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk