Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04SH1R2J
IM04SH1R2J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04SH1R2J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04SH1R2J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1.2 5% RJ1
Product parameter
številka dela IM04SH1R2J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1.2 5% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4842 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 33 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 180MHz Lastnosti -
natančen opis 1.2µH Unshielded Molded Inductor 650mA 420 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -