Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04SH220K
IM04SH220K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04SH220K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04SH220K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 22 10% RJ1
Product parameter
številka dela IM04SH220K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 22 10% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5211 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 75 @ 2.5MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 30MHz Lastnosti -
natančen opis 22µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 175mA Tok - nasičenost -