Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IM04SH1R5F
IM04SH1R5F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IM04SH1R5F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IM04SH1R5F
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1.5 1% RJ1
Product parameter
številka dela IM04SH1R5F Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-4 1.5 1% RJ1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4974 pcs Podatkovni list IM Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Molded
Toleranca ±1% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) Ščitenje Unshielded
Serija IM Ocene -
Q @ Frek 33 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 160MHz Lastnosti -
natančen opis 1.5µH Unshielded Molded Inductor 600mA 500 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -