Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IRF03ST100K
IRF03ST100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IRF03ST100K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IRF03ST100K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-3 10 10% RJ4
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IRF03ST100K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-3 10 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5804 pcs Podatkovni list IRF Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm) Ščitenje Unshielded
Serija IRF Ocene -
Q @ Frek 85 @ 7.9MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 45MHz Lastnosti -
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 500mA 580 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 580 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -