Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IRF03ST270K
IRF03ST270K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IRF03ST270K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IRF03ST270K
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-3 27 10% RJ4
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IRF03ST270K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-3 27 10% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5162 pcs Podatkovni list IRF Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm) Ščitenje Unshielded
Serija IRF Ocene -
Q @ Frek 55 @ 2.5MHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 25MHz Lastnosti -
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 390mA 940 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 940 mOhm Max
Trenutna ocena 390mA Tok - nasičenost -