Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IRF03ST102J
IRF03ST102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IRF03ST102J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IRF03ST102J
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-3 1K 5% RJ4
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IRF03ST102J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-3 1K 5% RJ4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4428 pcs Podatkovni list IRF Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm) Ščitenje Unshielded
Serija IRF Ocene -
Q @ Frek 65 @ 790kHz Pakiranje -
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 1.4MHz Lastnosti -
natančen opis 1mH Unshielded Inductor 100mA 14 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -