SDT40A120CTFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDT40A120CTFP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SDT40A120CTFP |
|---|---|
| Proizvajalec | Diodes Incorporated |
| Opis | SCHOTTKYRECTIFIERITO-220AB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje skladno s svinecem / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | SDT40A120CTFP | Proizvajalec | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 124864 pcs | Podatkovni list | SDT40A120CT |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 880mV @ 20A |
| Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 120V | Paket naprave za dobavitelja | ITO-220AB |
| Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serija | - |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Druga imena | SDT40A120CTFPDI | Delovna temperatura - spoj | -55°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tip diode | Schottky | Konfiguracija diode | 1 Pair Common Cathode |
| natančen opis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 120µA @ 120V |
| Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) | 20A |