SDT5100LP5-13D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDT5100LP5-13D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SDT5100LP5-13D
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 388991 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela SDT5100LP5-13D Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 388991 pcs Podatkovni list SDT5100LP5
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 820mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Paket / primer PowerDI™ 5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -