SDT5100LP5-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SDT5100LP5-13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SDT5100LP5-13
Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
In Stock 449585 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela SDT5100LP5-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
količina Na voljo 449585 pcs Podatkovni list SDT5100LP5
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 820mV @ 5A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PowerDI™ 5
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 5A