Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q3155J000
B32523Q3155J000
B32523Q3155J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q3155J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q3155J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2520 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q3155J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81081 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)