Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q3155M000
B32523Q3155M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q3155M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q3155M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2520 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q3155M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89010 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)
Serija B32523 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32523Q3155M delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 1.5µF