Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q3225K289
B32523Q3225K289
B32523Q3225K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q3225K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q3225K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1560 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q3225K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88928 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Serija B32523 Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression