Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q3335J289
B32523Q3335J289
B32523Q3335J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q3335J289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q3335J289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1480 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q3335J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS