Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q3225K189
B32523Q3225K189
B32523Q3225K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q3225K189 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q3225K189
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
400 pcs800 pcs1200 pcs
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q3225K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 67150 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Serija B32523 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena 495-6816-2
B32523Q3225K189-ND
B32523Q3225K189N1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 2.2µF