Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q3335J000
B32523Q3335J000
B32523Q3335J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q3335J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q3335J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q3335J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54466 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Serija B32523 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-2454
B32523Q3335J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 3.3µF